170 476 ₸
148 240 ₸
Тегістеу тербелмелі шпиндельді-таспалы станок СШО-650Л абразивті таспаның немесе төлкенің айналмалы-тербелмелі қозғалыстары арқылы ағаш дайындамалардың қисық және түзу сызықты беттерін, жиектері мен қырларын тегістеу арқылы түпкілікті өңдеуге арналған. Өңделетін беттің қисықтығына байланысты абразивті төлкенің диаметрі таңдалады. Осындай жұмыс беті бар жабдықты пайдалану кезінде жоғары тиімділікке тербеліс арқылы қол жеткізіледі – біліктің тік қозғалысы – ол абразивтің сызықтық жылдамдығын арттырады және жабдықтың ақауларына байланысты бойлық сызаттардың пайда болуына жол бермейді. Таспа жинағында әртүрлі диаметрлі екі контурлық ролик бар, олардың айналасында ойыс беттермен жұмыс істеуге болады және тегіс ағаш бөлшектерге арналған металл тірегі бар түзу бөлік бар. Таспаның қозғалысы тербеліспен де жүреді, бұл тегістеудің өнімділігі мен сапасын арттырады. Шағын габариттері мен салмағы станоктың орналасу жеңілдігін, сондай-ақ ұтымды болуын қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыСтанок ағаш дайындамалардың қисық және түзу сызықты беттерін, жиектері мен қырларын абразивті таспаның немесе төлкенің айналмалы-тербелмелі қозғалыстары арқылы тегістеу арқылы түпкілікті өңдеуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 14.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шпиндель тербелістерінің амплитудасы | 16 мм |
| Тегістеуіш төлкенің биіктігі | 115 мм |
| Кепілдік | 60 |
| Жаңқа сорғыш келте құбырының диаметрі | 38.7 мм |
| Абразивті таспаның тегістігі | 80 грит |
| Абразивті төлкелердің тегістігі | 80 грит |
| Қаптамадағы салмағы | 14.3 |
| Бұйымның салмағы | 12.8 |
| Қуат | 650 |
| Тамақтандыру | 220-240/50 |
| Кесте өлшемі | 430 х 410 |
| Таспаның қозғалыс жылдамдығы | 8 м/с |
| Қозғалтқыш түрі | Коллекторлық |
| Станок түрі | Тегістеуіш тербелмелі шпиндельді-таспалы |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 2000 айн/мин |
| Шпиндельдің тербеліс жиілігі | 58 мин-1 |