59 237 ₸
51 510 ₸
ЗУБР PTL-150 қайрау станогы гараж, шеберхана үшін таптырмайтын құрал болып табылады, кескіш құралдарды қайрау және дайындамаларды тегістеу үшін қолданылады. Конструкцияның қарапайымдылығы, жоғары сенімділік, ықшам өлшем, әртүрлі тегістеуіштері бар екі тегістеу материалы – сапаны бағалайтын және ұзақ қызмет ету мерзімін күтетін нағыз шеберге қажеттінің бәрі.
АртықшылықтарыКескіш құралды қайрауға және дайындамаларды тегістеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| станок түрі | Қайрау |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 8.92 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 60 |
| Қону саңылауының диаметрі | 32 мм |
| Таспаның ұзындығы | 686 |
| Қорғаныс экрандары | Иә |
| Түйіршіктілік | 80/100 |
| Дөңгелектің тегістігі | 60 грит |
| Бұйымның салмағы | 8.4 |
| Қуат | 300 |
| Қорек кернеуі | ~230/50 |
| Сыртқы диаметрі | 150 мм |
| Жарықтандыру | Иә |
| Шаң өткізбейтін ажыратқыш | Иә |
| Жұмыс тәртібі | S2, 30 мин |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | асинхронды |
| Айналу жиілігі | 2950 |
| Шеңбердің ені | 20 мм |
| Таспаның ені | 50 |