



119 934 ₸
104 290 ₸
Төмен көтеру биіктігі небәрі 75 мм болатын техникалық қызмет көрсету станцияларына арналған кәсіби жылжымалы домкрат жеңіл көліктердің барлық түрлеріне, соның ішінде клиренсі аз спорттық көліктерге жарамды. Жоғары жүк көтергіштігі мен көтеру биіктігі сонымен қатар жол талғамайтын көліктер мен кроссоверлерге техникалық қызмет көрсетуге мүмкіндік береді. Қос гидронасос регламенттік және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде көтерудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыЖөндеу немесе техникалық қызмет көрсету жұмыстарын жүргізу кезінде көлік құралының бір бөлігін көтеру үшін қызмет көрсету станциясында кәсіби пайдалану үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылдам көтерілу | Иә |
| Домкраттың салмағы | 33.5 кг |
| Резеңке төсемге арналған алаңның сыртқы диаметрі | 110 мм |
| Резеңке төсемге арналған алаңның ішкі диаметрі | 95 мм |
| Кепілдік | 12 |
| Жүк көтергіштігі | 2.5 т |
| Екі поршенді гидронасос | Иә |
| Домкрат тұтқасының қорғаныш қаптамасы | Иә |
| Көтерудің максималды биіктігі | 515 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 75 мм |
| Сәйкес резеңке төсем | 43005-35, 43005-45 |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 35.7 |