Жоғары жүктемелерге арналған металл құлыптары бар құралдар қорабы.
АртықшылықтарыҚұралдар мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Биіктігі | 175 мм |
| Ұзындығы | 414 мм |
| Ені | 212 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқа шығарылатын науа | Иә |
| Кепілдік | 12 |
| Құлып материалы | Металл |
| Корпус және қақпақ материалы | Пластик |
| Қалам материалы | Пластик |
| Ұйымдастырушы | Иә |
| Алмалы-салмалы сөре | Иә |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |