
28 026 ₸
24 370 ₸
Жылжымалы сөрелері бар жәшік құралдың ыңғайлы сақталуын және оған қол жеткізуді ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Кең тұтқа тартпаның ауырлық центрін ауыстыруға көмектеседі, бұл ыңғайлы және ыңғайлы тасымалдауды қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыҚұралдар мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.99 кг |
| Биіктігі | 230 мм |
| Ұзындығы | 515 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 24 |
| Корпус және қақпақ материалы | Металл / Пластик |
| Қалам материалы | металл |
| Ұйымдастырушы | Жоқ |
| Жылжымалы | Иә |
| Алмалы-салмалы сөре | Иә |
| Қаптама түрі | жапсырма б/б |