Гараж, шеберхана үшін таптырмайтын құрал. Конструкцияның қарапайымдылығы, жоғары сенімділік, ықшам өлшем, әртүрлі түйіршіктілігі бар екі шеңбер – сапаны бағалайтын және ұзақ қызмет ету мерзіміне сенетін нағыз шеберге қажеттінің бәрі
АртықшылықтарыМеталл дайындамалар мен кескіш құралдарды қайрауға және құрғақ тегістеуге арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| станок түрі | Қайрау |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 10.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 37х26х28 |
| Кепілдік | 60 |
| Шеңбердің диаметрі | 200 |
| Қону саңылауының диаметрі | 32 мм |
| Қорғаныс экраны | Иә |
| 1-ші айналымның тегістігі | 60 - |
| 2-ші айналымның тегістігі | 80 - |
| Жарықтандыру шамы | Иә |
| Қаптамадағы салмағы | 10.9 |
| Бұйымның салмағы | 10.1 |
| Қуат | 450 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Тапсыру | тікелей |
| Шаң өткізбейтін ажыратқыш | Иә |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | асинхронды |
| Тегістеу дөңгелегінің қалыңдығы | 20 мм |
| Айналу жиілігі | 2950 |