
2 979 ₸
Жіберу 02 шілде 2026БИЗОННЫҢ аралас шағын құлпы жол сөмкелері мен чемодандарды құлыптауға арналған. Құпиялылықтың сенімді дискілі механизмі, жоғары сапалы құрамдас бөліктер және үздіксіз сапаны бақылау пайдалану кезінде сенімділік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
АртықшылықтарыАспалы құлып жол сөмкелері мен чемодандарды құлыптауға арналған. Құлып қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Бұғау биіктігі | 22 мм |
| Кепілдік | 6 |
| Тұтқаның диаметрі | 3 мм |
| Шыңдалған қол | Жоқ |
| Дискілер саны | 3 дана |
| Садақ материалы | болат |
| Корпус материалы | Жез |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | жез |
| Корпустың жабыны | лактау |
| Құлып түрі | Кодтық |
| Қаптама түрі | көпіршік-слайд |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 10 мм |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 0.075 |