Сақтауға арналған ықшам шешім. Науалар бірнеше қатарларға жинақталады. Науаның алдыңғы жағы ішке оңай қол жеткізуге мүмкіндік береді. Науаны жолаққа орнатуға болады
АртықшылықтарыЗаттар мен керек-жарақтарды сақтауға арналған
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Материал | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік | 13 |
| Көлем | 12 |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |