26 312 ₸
22 880 ₸
Электр құралдары мен керек-жарақтарын ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді. Жәшіктерді бір-бірімен оңай және сенімді біріктіруге мүмкіндік береді.
АртықшылықтарыҚұралдар мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Биіктігі | 248 мм |
| Ұзындығы | 443 мм |
| Ені | 310 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жәшіктерді бекіту мүмкіндігі | Иә |
| Кепілдік | 24 |
| Құлып материалы | Пластик |
| Корпус және қақпақ материалы | Пластик |
| Қалам материалы | Пластик |
| Ұйымдастырушы | Жоқ |
| Алмалы-салмалы сөре | Жоқ |
| Қаптама түрі | түрлі-түсті жапсырма |