31 108 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Шатырға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар құрамында көміртегі жоғары болат штангадан жасалған. Бұранданың геометриясын бақылау штанганы калибрлеуден басталады және дайын бұйымның өлшемдерін мұқият тексерумен аяқталады. Болаттың нормативтік қаттылығына термиялық өңдеу арқылы қол жеткізіледі. Беттік қаттылық мин. 560HV, өзектегі қаттылық 240-425HV. Қалыңдығы 2 мм EPDM тығыздағышы бар шайба бұрғыланған тесікті тығыздау үшін шатыр материалына мықтап басылады. Алтыбұрышты розетка көп айналу моментіне төтеп бере алады және бұранданы бұрауды айтарлықтай жеңілдетеді.
АртықшылықтарыШатыр материалдарын ағаш қаптамаға (металл конструкцияларға) бекіту үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 7.86 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі | 6.3 |
| Ұзындығы (L) | 80 мм |
| Бұрғы ұзындығы (ds) | 8 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Төсемнің қалыңдығы (Ar) | 2 мм |
| Қаптама | 500 |
| Жіптің қадамы (Pi) | 1.81 мм |