8 775 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Шатырға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар құрамында көміртегі жоғары болат штангадан жасалған. Бұранданың геометриясын бақылау штанганы калибрлеуден басталады және дайын бұйымның өлшемдерін мұқият тексерумен аяқталады. Болаттың нормативтік қаттылығына термиялық өңдеу арқылы қол жеткізіледі. Беттік қаттылық мин. 560HV, өзектегі қаттылық 240-425HV. EPDM тығыздағышы бар шайба бұрғыланған тесікті тығыздау үшін шатыр материалына мықтап басылады. Алтыбұрышты розетка көп айналу моментіне төтеп бере алады және бұранданы бұрауды айтарлықтай жеңілдетеді. Геометриялық өлшемдері: жуғыштың диаметрі (Dw) - 13.90-14.15мм, тығыздағыштың қалыңдығы (Ar) - 2мм, кілттің өлшемі (S) - 7.8-7.9мм, жіптің диаметрі (D) - 4.75-4.95мм, бұрғылау диаметрі (dp) - 2.8-2.9мм, бұрғылау ұзындығы (ds) - 4.0-4.8мм, жіптің қадамы (Pi) - 2.12 мм.
АртықшылықтарыШатыр материалдарын ағаш қаптамаға (металл конструкцияларға) бекіту үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 1.96667 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | Жоқ |
| Диаметрі | 4.8 |
| Ұзындығы (L) | 29 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Төсемнің қалыңдығы (Ar) | 2 мм |
| Қаптама | 400 |
| Жіптің қадамы (Pi) | 2.12 мм |