42 447 ₸
36 910 ₸
ТҚС станциясындағы кәсіпқойлар да, қарапайым автокөлік жүргізушілері де пайдалана алатын сенімді жылжымалы домкрат. Ықшам және мобильді. Домкратты оңай алып жүруге арналған пластик қорапқа салынған.
АртықшылықтарыЖөндеу немесе регламенттік жұмыстарды жүргізу кезінде автомобильдерді көтеру үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 12.7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Домкраттың салмағы | 10.2 кг |
| Резеңке төсемге арналған алаңның сыртқы диаметрі | 50 мм |
| Резеңке төсемге арналған алаңның ішкі диаметрі | 43 мм |
| Кепілдік | 12 |
| Жүк көтергіштігі | 2 т |
| Көтерудің максималды биіктігі | 385 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 135 мм |
| Сәйкес резеңке төсем | 43005-35, 43005-45, 43007-34 |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| пластикалық қап | Иә |