43 930 ₸
38 200 ₸
Домкратты көтерудің төмен биіктігі спорттық "төмен" көліктермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Шағын өлшемдері мен салмағы оны өте мобильді етеді. Жөндеу қорабының немесе гараждың шектеулі орындарында пайдалану ыңғайлы.
АртықшылықтарыЖөндеу немесе регламенттік жұмыстарды жүргізу кезінде автомобильдерді көтеру үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 13.66 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Домкраттың салмағы | 11.4 кг |
| Резеңке төсемге арналған алаңның сыртқы диаметрі | 60 мм |
| Резеңке төсемге арналған алаңның ішкі диаметрі | 52 мм |
| Кепілдік | 12 |
| Жүк көтергіштігі | 2 т |
| Көтерудің максималды биіктігі | 380 мм |
| Көтерудің ең аз биіктігі | 80 мм |
| Төмен көтеру | Иә |
| Сәйкес резеңке төсем | 43005-35, 43005-45, 43007-37 |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| пластикалық қап | Иә |