Ағаш ұстасы, шатыр жабыны, әрлеу, слесарь, монтаждау, сондай-ақ бау-бақша жұмыстарына арналған әмбебап құрал. Ол ағашты, металды және пластикті аралау және кесу бойынша тамаша жұмыс істейді. Салмақ пен өлшемнің оңтайлы арақатынасына, сондай-ақ эргономикалық дизайнына байланысты бұл ара өңдеуге ыңғайлы және әртүрлі қолданбаларға жарамды. Өнімділігі жоғары қозғалтқыш аралаудың бірқалыпты басталуын қамтамасыз етеді және өңдеудің оңтайлы тиімділігіне кепілдік береді.
АртықшылықтарыАғаштан, фанерадан, ДСП-дан, пластмассадан, металдан, пенобетоннан, газдалған бетоннан, гипсолиттен, кірпіштен (тиісті пышақты орнатқан кезде) дайындамаларды бойлық, көлденең, қиғаш және фигуралық аралау үшін, сонымен қатар кеңінен қолданылады. бөлшектеу және монтаждау жұмыстары үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ілмекті кілтсіз ауыстыру | Да |
| Қылқаламдарды жылдам ауыстыру | Жоқ |
| Жүріс шамасы | 22 мм |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1 с |
| Өлшемдері | 40x21x9.5 |
| Кепілдік | 60 |
| Кесу тереңдігі (ағаш) | 180 мм |
| Аралау тереңдігі (металл) | 12 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 4 |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Аккумуляторлар саны | 1 дана |
| Кенептің ең үлкен қалыңдығы | 1.8 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 3 |
| Бұйымның салмағы | 2.4 |
| Маятниктік жүріс | Иә |
| Артқы жарықтың болуы | Жоқ |
| Бұйымның кернеуі | 18 Жылы |
| Біртіндеп іске қосу | Жоқ |
| Айналмалы тұтқа | Жоқ |
| Жүктеме кезінде тұрақты айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Кесу тереңдігін реттеу | кілтсіз |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Батарея түрі | Li-Ion |
| Ара түрі | қылыштық |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Бос жүрістегі жүрістер саны | 0-2600 |