57 109 ₸
49 660 ₸
Соққылы бұрғы-бұрағыш БИЗР - бетонды, кірпішті, тасты бұрғылауға және метиздерді орауға арналған әмбебап құрал. Бірінші жылдамдықтағы айтарлықтай айналу моменті үлкен диаметрлі бұрғылармен және бекіткіштермен жұмысты орындауға мүмкіндік береді, ал екінші жылдамдықтағы жоғары айналымдар бұрғылауға немесе жұмысты жылдамырақ орындауға мүмкіндік береді. Жинақтағы екі батарея үзіліссіз жұмыс істеуге көмектеседі
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.68 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 1 с |
| Өлшемдері | 31x30x11 |
| Кепілдік | 60 |
| Батарея сыйымдылығы | 2 |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Кері соққыдан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Айналу моменті сатыларының саны | 16+1 |
| Аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 12 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 3.6 |
| Бұйымның салмағы | 1.6 |
| Жұмсақ айналу моменті | 20 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 18 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Екпінді функция | Иә |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |