Екі жылдамдықты беріліс қорабының арқасында бұрғылауға және бұрауға арналған әмбебап бұрағыш. Маңызды айналу моменті оны 6 мм-ге дейінгі бекіткіштердің кең ауқымы үшін пайдалануға мүмкіндік береді
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 24x21x8.5 |
| Кепілдік | 60 |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | Жоқ |
| Кері соққыдан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 25+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 12 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 1.3 |
| Бұйымның салмағы | 1.1 |
| Жұмсақ айналу моменті | 18 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 18 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |