Соққылы бұрғы-бұрағыш БИЗР - бетонды, кірпішті, тасты бұрғылауға және метиздерді орауға арналған әмбебап құрал. Бірінші жылдамдықтағы айтарлықтай айналу моменті үлкен диаметрлі бұрғылармен және бекіткіштермен жұмыс істеуге, ал екінші жылдамдықтағы жоғары айналымдар бұрғылауға немесе жұмысты жылдамырақ орындауға мүмкіндік береді
АртықшылықтарыӘртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау үшін (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 24x21x9 |
| Кепілдік | 60 |
| Қатты айналу моменті | 40 Н×м |
| Зарядтау құрылғысы | Жоқ |
| Кері соққыдан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 16+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 12 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 1.4 |
| Бұйымның салмағы | 1.2 |
| Жұмсақ айналу моменті | 20 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 18 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | қылқалам |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Иә |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |