Бұрауыштың айналу моменті 100 Нм болатын жоғары технологиялық деңгей, бұл кілттердің кейбір үлгілерімен салыстырылады. Қысқы балық аулау үшін мұзды бұрғылауға арналған мұз балта ретінде оңай пайдалануға болады. Қылқаламсыз қозғалтқыш теңдесі жоқ өнімділік пен ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыМұз бұрғылау (балық аулау), әртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде) үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.378 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 31x25x7.5 |
| Кепілдік | 60 |
| Көрсету | Жоқ |
| Қатты айналу моменті | 100 Н×м |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Айналу моменті сатыларының саны | 24+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 60 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 16 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2.2 |
| Бұйымның салмағы | 1.7 |
| Жұмсақ айналу моменті | 50 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 20 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | ҚЫЛҚАЛАМСЫЗ, қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Жоқ |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |