170 051 ₸
147 870 ₸
BRUSHLESS жаңа технологиясымен жасалған құрал жақсартылған (щетка үлгілерімен салыстырғанда) өнімділікке, жеңіл салмаққа және жоғары сенімділікке ие. Жоғары өнімділік пен пайдаланудың қарапайымдылығы тамаша пайдалану сипаттамаларын қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыБұрғылау, бұрғылау, бетонда қашау, тиісті шығын құралын орнату кезінде ЛБМ араластыру үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 6.725 кг |
| Жиынтық | |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Иә |
| Қосымша функциялары | |
| Қауіпсіздік муфтасы | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Дірілден қорғау | Жоқ |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 0.5 с |
| Өлшемдері | 47x34.5x10.5 |
| Кепілдік | 60 |
| Қосымша тұтқа | Иә |
| Зарядтау құрылғысы | импульстік |
| Батарея зарядының индикаторы | Иә |
| Аккумуляторлар саны | 2 дана |
| Режимдер саны | 3 |
| Макс. бұрғылау диаметрі (бетон) | 26 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 40 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (болат) | 13 мм |
| Соққының максималды күші | 3 |
| Бұйымның салмағы | 3.3 |
| Редуктордың металл корпусы | Жоқ |
| Бұйымның кернеуі | 20 Жылы |
| Қорек кернеуі | 230/50 |
| Патрон | SDS Plus |
| Жүктеме кезінде айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Реверсі | электрондық |
| Қашаудың бұрыштық орналасуын реттеу | Иә |
| Айналу жиілігін/соққыларды реттеу | Иә |
| Жұмыс режимдері | бұрғылау/ соққымен бұрғылау/ соққы |
| Ауыстырылатын патрон | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | ҚЫЛҚАЛАМСЫЗ, қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | пластикалық бокс |
| Ажыратқышты бекіту | Жоқ |
| Соғу жиілігі | 0-4800 |
| іс | Иә |