BRUSHLESS жаңа технологиясымен жасалған құрал жақсартылған (щетка үлгілерімен салыстырғанда) өнімділікке, жеңіл салмаққа және жоғары сенімділікке ие. Жоғары өнімділік пен пайдаланудың қарапайымдылығы тамаша пайдалану сипаттамаларын қамтамасыз етеді
АртықшылықтарыБұрғылау, бұрғылау, бетонда қашау, тиісті шығын құралын орнату кезінде ЛБМ араластыру үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Салмақ | 3.16167 кг |
| Жиынтық | |
| Бұрғылау тереңдігін шектегіш | Иә |
| Қосымша функциялары | |
| Қауіпсіздік муфтасы | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Дірілден қорғау | Жоқ |
| Өлшемдері | 38x27x10 |
| Кепілдік | 60 |
| Қосымша тұтқа | Иә |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Режимдер саны | 3 |
| Макс. бұрғылау диаметрі (бетон) | 26 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (ағаш) | 40 мм |
| Макс. бұрғылау диаметрі (болат) | 13 мм |
| Соққының максималды күші | 3 |
| Бұйымның салмағы | 2.7 |
| Редуктордың металл корпусы | Жоқ |
| Бұйымның кернеуі | 20 Жылы |
| Қорек кернеуі | 230/50 |
| Патрон | SDS Plus |
| Жүктеме кезінде айналымдарды ұстап тұру | Жоқ |
| Реверсі | электрондық |
| Қашаудың бұрыштық орналасуын реттеу | Иә |
| Айналу жиілігін/соққыларды реттеу | Иә |
| Жұмыс режимдері | бұрғылау/ соққымен бұрғылау/ соққы |
| Ауыстырылатын патрон | Жоқ |
| Қозғалтқыш түрі | ҚЫЛҚАЛАМСЫЗ, қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Ажыратқышты бекіту | Жоқ |
| Соғу жиілігі | 0-4800 |
| іс | Жоқ |