65 608 ₸
57 050 ₸
Жетілдірілген BRUSHLESS қозғалтқышы бар кәсіби деңгейдегі жоғары технологиялық бұрағыш. Жоғары айналу моменті 70 Нм, соққы функциясы, конструкцияның сенімділігі және тамаша эргономика кез келген жұмысты дерлік орындауға мүмкіндік береді - Левис бұрғымен ағашты бұрғылау, сатылы бұрғымен металды бұрғылау, кірпіш пен жеңіл бетонды бұрғылау, диаметрі 12 мм-ге дейінгі бекіткіштерді орау, бояу материалдарын араластыру және т.б. Сіздің тарапыңыздан күш жұмсамай және құралды шамадан тыс жүктемей
АртықшылықтарыМұз бұрғылау (балық аулау), әртүрлі материалдардағы тесіктерді бұрғылау (тиісті бұрғыларды орнату кезінде), бұрандалы қосылыстарды бұрау/бұрау (тиісті қашауларды орнату кезінде), бояу материалдарын араластыру (тиісті саптамаларды орнату кезінде) үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Қосымша функциялары | |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| реверс | Иә |
| Қозғалтқыш тежегіші | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 21.5x18.5x10.3 |
| Кепілдік | 60 |
| Көрсету | Жоқ |
| Қатты айналу моменті | 70 Н×м |
| Батарея зарядының индикаторы | Жоқ |
| Айналу моменті сатыларының саны | 23+1 |
| Макс бұрғылау диаметрі (ағаш) | 45 мм |
| Макс бұрғылау диаметрі (металл) | 13 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 2 |
| Бұйымның салмағы | 1.6 |
| Жұмсақ айналу моменті | 35 Н×м |
| Бұйымның кернеуі | 20 Жылы |
| Жарықтандыру | Иә |
| Алынбалы батарея | Иә |
| Қозғалтқыш түрі | ҚЫЛҚАЛАМСЫЗ, қылқаламсыз |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Екпінді функция | Иә |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу жиілігін электронды реттеу | Иә |