Қос ұстағышы және магниті бар биттерге арналған адаптер Gross 11615, 65 мм, 1/4" бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін жабдықты мықтап бекітуге және жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Бұрауыштың патронына бекітіледі. Адаптер жиһазды құрастыруда, құрылыста немесе жөндеуде үйде де, кәсіби де пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Бит ұстаушының түрі | тікелей |
| Қаптамадағы биіктік | 11 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Пәндер саны_30 | 1 |
| Жинақтау | Битке арналған адаптер - 1 дана |
| Болат маркасы | 50BV30, 6150 |
| Атауы | Адаптер для бит с двойным держателем и магнитом, 65 мм, 1/4 Gross |
| Құралға қондыру өлшемі_73 | 1/4" |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996119328 |