Ұзындығы 400 мм 10298 ағаш балға тұтқасы соқпалы аспаптың ауыстырылатын элементі болып табылады. Қатты ағаштан жасалған, соққыға төзімділігі, серпімділігі және тозуға төзімділігі жоғары.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 37 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 |
| Жинақтау | Тұтқа - 1 дана |
| Максималды ұзындық | 400 |
| Тұтқа материалы_56 | древесина |
| Материал_46 | древесина твердых пород |
| Атауы | Балға сабы, 400 мм, ағаштан жасалған Ресей |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/c/6/7/2c67ad34e7208b56923bbe108ffc471062ff0634_10298_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұтқа орнындағы ені | 36 мм |
| Қаптамадағы ені | 26 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800022851 |