M12 x 1,25 мм жіптерге арналған SDS PLUS адаптері Matrix 70357 перфораторға бұрандалы бекіткіші бар жылдам қысқыштар мен кілт патрондарын орнату үшін қолданылады. Бұрғылау режимінде балғамен бұрғылауды қолдана отырып, металл немесе бетон бұрғыларын цилиндрлік білікпен қолдануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 26 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Жинақтау | Адаптер-переходник - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Бұрандалы адаптер М12 х 1.25 мм, SDS Plus Matrix |
| Көшу | М12х1,25 мм |
| Көшу | SDS Plus |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдық түрі | адаптер |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 26 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996024714 |