Басы салмағы 560 г және шабуылшының диаметрі 29 мм, ағаш тұтқасы бар, слесарь, ағаш ұстасы және әрлеу жұмыстарына арналған, жиһазды құрастыруда пайдалы болатын балға-шегелеуші Спарта 104215. Бастың саусағында сына тәрізді ойық бар, ол тырнақтың басын алуға мүмкіндік береді. Сондықтан балғамен бекіткіштерді айдап қана қоймай, сәтсіз соғылған тырнақты да тартып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.71 кг |
| Бастың салмағы | 560 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 35 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 |
| Жинақтау | Балға-шегелеуші - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/0/6/6/8066138b5cbc935560204fb85f76d4b8bf5d591b_104215_l01.jpg |
| Шабуылшының материалы | сталь 45 |
| Тұтқа материалы_56 | ағаш |
| Атауы | Молоток-гвоздодер, 560 г, боек 29 мм, деревянная рукоятка Sparta |
| Шабуылшының өлшемі | 29 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шабуылшының нысаны | круглый |
| Қаптамадағы ені | 140 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196404 |