Диаметрі 100 мм Matrix 73507 алмазды иілгіш тегістеу дөңгелегі, P 50 грит, 5 дана. қаптамада, дымқыл тегістеуге арналған және құрылыс, әрлеу және көркемөнер жұмыстарында қолданылады. P 50 ұнтақталған абразив гранит, тас, фарфор және мәрмәр беттерін өрескел өңдеуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігі гауһар таспен қапталған ашық жасыл термопластикадан жасалған және түрлі-түсті және қара материалдарда қолдануға жарамды. Дөңгелектің икемді негізі бедерлі элементтерді тегістеуді жеңілдетеді. Шеңбер АЖК-ға арналған тірек тақтасы орнатылған АЖМ-де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қаптамадағы саны | 5 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Сегменттің биіктігі | 3 мм |
| Диаметрі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Түйіршіктілік | P50 |
| Жинақтау | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек - 5 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/1/8/c/618c342ffde4c0351ffc875584c60fc7dc060df3_73507_r01.jpg |
| Абразивті материал | гауһар |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | гранит/мәрмәр/керамогранит/ тас бойынша |
| Атауы | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек ,100 мм, P50, ылғалды тегістеу, 5 дана. Matrix |
| Қону диаметрі_68 | 100 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 50 |
| Байлам | термопластикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/e/7/8/ae78376817ce9c03e9b96ceef3d53e046e42f991_73507_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161167 |