Басы салмағы 650 г және шабуылшының диаметрі 32 мм, ағаш тұтқасы бар, слесарь, ағаш ұстасы және әрлеу жұмыстарына арналған, жиһазды құрастыруда пайдалы болатын балға шегелеуші Спарта 104235. Бастың саусағында сына тәрізді ойық бар, ол тырнақтың басын алуға мүмкіндік береді. Сондықтан балғамен бекіткіштерді айдап қана қоймай, сәтсіз соғылған тырнақты да тартып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.81 кг |
| Бастың салмағы | 650 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 37 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 343 |
| Жинақтау | Балға-шегелеуші - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/3/1/1/c311b831cf3150a7a3d477c18c61c25da0f9fea2_104235_l01.jpg |
| Шабуылшының материалы | сталь 45 |
| Тұтқа материалы_56 | ағаш |
| Атауы | Молоток-гвоздодер, 650 г, боек 32 мм, деревянная рукоятка Sparta |
| Шабуылшының өлшемі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шабуылшының нысаны | круглый |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996196411 |