Matrix 73501 диаметрі 100 мм алмазды икемді тегістеу дөңгелегі, P 100 грит, 5 дана. қаптамада граниттен, мәрмәрден, табиғи және жасанды тастан, тастан жасалған бұйымдардан жасалған негізінен ақ және түрлі-түсті беттерді құрғақ тегістеуге арналған. P 100 ұнтақталған абразив материалдың үлкен қабатын алып тастайды және өрескел тегістеу үшін қолданылады. Иілгіш шеңбер күрделі пішіндегі заттарды өңдеуге ыңғайлы. Жабдық АЖКҚ-ға арналған тірек тақтайшасы орнатылған АЖМ-де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қаптамадағы саны | 5 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Сегменттің биіктігі | 2.40 мм |
| Диаметрі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Түйіршіктілік | P100 |
| Жинақтау | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек - 5 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/b/6/7/eb67b0bc95689f1b6af1f338c9779ceca2046b5f_73501_r01.jpg |
| Абразивті материал | гауһар |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | гранит/мәрмәр/керамогранит/ тас бойынша |
| Атауы | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек, 100 мм, P100, құрғақ тегістеу, 5 дана. Matrix |
| Қону диаметрі_68 | 100 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 100 |
| Байлам | термопластикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/c/3/b/ac3b8cbf7409d211e08777a15f128f0f96bf195e_73501_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161105 |