
18 334 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Диаметрі 100 мм Matrix 73505 алмазды икемді тегістеу дөңгелегі, P 1500 грит, 5 дана. қаптамада гранитті, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты, фарфор плиткаларын құрғақ тегістеуге арналған. Түрлі түсті, негізінен ақ түсті беттерде қолданылады. Беттерді әрлеу үшін P 1500 гритті абразив қолданылады. Иілгіш шеңбер күрделі пішіндегі заттарды өңдеуге ыңғайлы. Жабдық АЖКҚ-ға арналған тірек тақтайшасы орнатылған АЖМ-де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қаптамадағы саны | 5 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Сегменттің биіктігі | 2.40 мм |
| Диаметрі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Түйіршіктілік | P1500 |
| Жинақтау | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек - 5 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/b/c/9/7bc99a51afa3a9b996e7e23f02afaaaca61b610f_73505_r01.jpg |
| Абразивті материал | гауһар |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | гранит/мәрмәр/керамогранит/ тас бойынша |
| Атауы | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек, 100 мм, P1500, құрғақ тегістеу, 5 дана. Matrix |
| Қону диаметрі_68 | 100 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 1500 |
| Байлам | термопластикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/e/f/5/2ef5d38edb412bd095df20ca164a346b5fec368c_73505_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161143 |