Алмаз икемді тегістеу дөңгелегі Matrix 73502 диаметрі 100 мм, түйіршіктігі P 200, 5 дана. қаптамада негізінен граниттен, мәрмәрден, табиғи және жасанды тастан, фарфордан жасалған түрлі-түсті және қара беттерді құрғақ тегістеуге арналған. P 200 ұнтақталған абразив материалдың үлкен қабатын алып тастайды және өрескел тегістеу үшін қолданылады. Иілгіш шеңбер күрделі пішіндегі заттарды өңдеуге ыңғайлы. Жабдық АЖКҚ-ға арналған тірек тақтайшасы орнатылған АЖМ-де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қаптамадағы саны | 5 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Сегменттің биіктігі | 2.40 мм |
| Диаметрі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Түйіршіктілік | P200 |
| Жинақтау | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек - 5 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/e/8/3/7e836aa2e05d12bddec1cce9e26a8dfa36bdfbde_73502_r01.jpg |
| Абразивті материал | гауһар |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | гранит/мәрмәр/керамогранит/ тас бойынша |
| Атауы | Алмазды иілгіш ажарлағыш дөңгелек, 100 мм, P200, құрғақ ажарлау, 5 ш. Matrix |
| Қону диаметрі_68 | 100 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 200 |
| Байлам | термопластикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/8/c/f/a8cff7d3a486abf93f78dd504852a7832b2a45e8_73502_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161112 |