Диаметрі 100 мм Matrix 73503 алмазды икемді тегістеу дөңгелегі, P 400 грит, 5 дана. қаптамада гранитті, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты, фарфор плиткаларын құрғақ тегістеуге арналған. Түрлі түсті, негізінен ақ түсті беттерде қолданылады. Р 400 гритті абразив материалдың жұқа қабатын алып тастайды және соңғы тегістеу үшін қолданылады. Иілгіш шеңбер күрделі пішіндегі заттарды өңдеуге ыңғайлы. Жабдық АЖКҚ-ға арналған тірек тақтайшасы орнатылған АЖМ-де қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Қаптамадағы саны | 5 д. (дана) |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Сегменттің биіктігі | 2.40 мм |
| Диаметрі | 100 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 |
| Түйіршіктілік | P400 |
| Жинақтау | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек - 5 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/b/5/2/bb52353c4d0a5e7df6bc20c449dbe57dfa0663fb_73503_r01.jpg |
| Абразивті материал | гауһар |
| Өңдеу материалы | тас, керамогранит, гранит, мәрмәр |
| Мақсаты | гранит/мәрмәр/керамогранит/ тас бойынша |
| Атауы | Алмазды иілгіш тегістеуіш дөңгелек, 100 мм, P400, құрғақ тегістеу, 5 дана. Matrix |
| Қону диаметрі_68 | 100 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | P 400 |
| Байлам | термопластикалық |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/4/7/c/047cda6c82f7adb700777da39c73a1db42ee904d_73503_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан_7 | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996161129 |