Биіктігі реттелетін якорь, Сибртех ARH(150)-24 46565 — бұл ағаш конструкцияларды шөгу әсерінен және табиғи ылғалдылықтағы штангалардың ойықтарынан қорғайтын тірек жүйесі. Ол ағаштың кебуін өтеуге және үйдің, моншаның және басқа құрылыстардың геометриясының бұзылуын болдырмауға мүмкіндік береді. Биіктікті реттеу арқылы якорь балкондардың, террассалардың және шатырлардың тірек бағандарының бұрыштарын жылжытпауға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 22 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 151 |
| Жинақтау | Анкер регулируемый - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Анкер, регулируемый по высоте, ARH(150)-24, цинк Россия Сибртех |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 4 |
| Қаптамадағы ені | 151 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800045072 |