Denzel SDM-160 Top 94354 инверторлық доғалық дәнекерлеу құрылғысы 80% ұзартылған қосу ұзақтығымен сипатталады және 160 А дейін дәнекерлеу тогымен жұмыс істейді. MMA режимінде диаметрі 3,2 мм-ге дейінгі төмен көміртекті болаттан жасалған бұйымдарды электродтармен дәнекерлеуге, сондай-ақ шойын және тот баспайтын болаттан жасалған дайындамалар үшін оңтайлы TIG LIFT балқымайтын электродпен аргон доғалық дәнекерлеуге арналған (оттық бөлек сатып алынады).,Denzel SDM желісінің басты артықшылығы — синергетикалық басқару, бұл дәнекерлеудің оңтайлы параметрлерін таңдауды айтарлықтай жеңілдетеді. Құрылғы дәнекерленетін металдың қалыңдығын көрсетуге мүмкіндік береді, содан кейін ол автоматты түрде оңтайлы дәнекерлеу тогын және электрод диаметрін таңдайды. Және керісінше: дәнекерлеу тогының қажетті мәнін орнату жеткілікті және дисплейде дәнекерленген бөлшектердің ең аз ұсынылған қалыңдығы, сондай-ақ электродтың диаметрі көрсетіледі. Аппарат тұрақсыз кернеу кезінде де тиімді жұмыс істейді, кәсіби салада және күнделікті өмірде қолдануға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Бос кернеу | 62 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 160 Ал |
| Жабысуға қарсы (Anti Stick) | Иә |
| Салмақ (брутто) | 3.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 295 |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Көрсету | LCD |
| Қаптамадағы ұзындығы | 350 |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 2 м |
| Салмағы қысқышы бар дәнекерлеу сымының ұзындығы | 2 м |
| Электрод ұстағышы бар дәнекерлеу сымының ұзындығы | 2 м |
| Қысымды босатуға арналған клапан | Иә |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Жинақтау | Дәнекерлеу аппараты - электрод ұстағышы бар 1 дана кабель - "жер" қысқышы бар 1 дана кабель - 1 дана Кепілдік талоны бар пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Доғаны оңай жағу (Hot Start) | реттелетін |
| Максималды қуат | 7 кВТ |
| Электродтың максималды диаметрі | 3,20 |
| Электродтың минималды диаметрі | 1.60 мм |
| Қуаты MMA | 7.08 Шаршы |
| TIG қуаты | 5.30 Шаршы |
| Атауы | Инвертор аппараты. доғалық дәнекерлеу SDM-160 Top, 160 А, ПВ 80%// Denzel |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі MMA | 62 Жылы |
| Ашық тізбектің кернеуі TIG | 62 Жылы |
| Максималды ток ММА-да қосылу ұзақтығы | 80 % |
| TIG режимі | Lift Tig |
| Тасымалдауға арналған белдік | Жоқ |
| Дәнекерлеу тогы max TIG | 139 Ал |
| Дәнекерлеу тогы min TIG | 20 Ал |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/f/3/5/5f35e6a81fbdd655cb713fefe75515a7e8d6e364_94354_1.pdf |
| Синергетикалық басқару | Иә |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тағам түрі | бір фазалы |
| Ток түрі | тұрақты |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жылдам және қаһарлы доғалар (ArcForce) | реттелетін |
| VRD функциясы | Иә |
| Дәнекерлеу тогының сандық индикаторы | Иә |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996228631 |
| іс | Жоқ |