148 880 ₸
136 540 ₸
Denzel IMIG-160 94314 жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы 160 А дейінгі дәнекерлеу тогымен жұмыс істейді, 60% қосу ұзақтығымен сипатталады және 5 кг-ға дейінгі катушкалармен үйлесімді. Тұрақты токты пайдалана отырып, көміртекті және тот баспайтын болаттарды дәнекерлеу үшін қолданылады. Жұқа қабырғалы дайындамалармен жұмыс істеу үшін тиімді.,Дәнекерлеу машинасы IGBT технологиясы бойынша жасалған, ол ұзақ уақыт бойы тұрақты және тиімді жұмысты қамтамасыз етеді. Синергетикалық басқару жұмысты жеңілдетеді және тұрақты жоғары сапалы дәнекерлеуге мүмкіндік береді. Құрылғы кернеудің, сымды беру жылдамдығының және басқа параметрлердің оңтайлы мәндерін автоматты түрде таңдайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабысуға қарсы | Иә |
| Салмақ (брутто) | 9.80 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 385 |
| Өлшемдері | 400×195×270 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Электродтың диаметрі max | 5 мм |
| Көрсету | Иә |
| Қаптамадағы ұзындығы | 470 |
| Қысқыш салмағы бар сымның ұзындығы | 2 м |
| МИГ оттығы бар жеңнің ұзындығы | 3 м |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Жинақтау | Дәнекерлеу аппараты - "жер" қысқышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - жартылай автоматты дәнекерлеуге арналған 1 дана алау - газбен жабдықтауға арналған 1 дана шланг - электр ұстағышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - 1 дана Кепілдік талоны бар пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Доғаны жеңіл жағу | Иә |
| Қуат МИГ | 4.50 Шаршы |
| Қуаты MMA | 5.40 Шаршы |
| Атауы | Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеулер IMIG-160 Synergy, 160 А, ПВ 60%, катушка 5 кг// Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі MIG | 52 Жылы |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі MMA | 52 Жылы |
| Салқындату | әуедегі мәжбүрлі |
| Тамақтандыру | бір фазалы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60 |
| TIG режимі | тиглифт |
| Тасымалдауға арналған белдік | Жоқ |
| Дәнекерлеу тогы max MIG | 160 Ал |
| Дәнекерлеу тогы max MMA | 161 Ал |
| Дәнекерлеу тогы min MIG | 20 Ал |
| Дәнекерлеу тогы min MMA | 20 Ал |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/9/0/8/6908f30d21417f727d75512c06de878b71e534ce_94314_1.pdf |
| Желілік аша | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP 21S |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +55 °С-қа дейін |
| MIG қосқышының түрі | еуроразъем |
| Қосқыш түрі MMA | DKJ10-25 |
| Ток түрі | тұрақты |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Доғаның жылдам және қаһарлы | Иә |
| Түсі | Сары |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209210 |
| іс | Жоқ |