87 965 ₸
Жіберу 02 шілде 202660% қосу ұзақтығымен Denzel Mini MIG-140FG 94322 инверторлық жартылай автоматты дәнекерлеу машинасы 140 А максималды дәнекерлеу тогымен жұмыс істейді. Болаттар мен қара металдарды дәнекерлеу үшін қолданылады. IGBT озық инверторлық технологиясын қолдану аппараттың жоғары пайдалану сапасын және оның ұзақ уақыт бойы тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Құрылғы тұрмыста және кәсіби салада пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Бос кернеу | 52 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| VRD | Жоқ |
| Жабысуға қарсы | Иә |
| Салмақ (брутто) | 7.60 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 270 |
| Өлшемдері | 345х140х255 мм |
| Сымның диаметрі | 0,8/0,9/1,0 мм |
| Электродтың диаметрі max | 3.20 мм |
| Көрсету | Жоқ |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 |
| Қысқыш салмағы бар сымның ұзындығы | 1.30 м |
| МИГ оттығы бар жеңнің ұзындығы | 1.75 м |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Берілетін роликтер саны_28 | 1 Параллелограммдар |
| Жинақтау | Дәнекерлеу аппараты - "жер" қысқышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - жартылай автоматты дәнекерлеуге арналған 1 дана алау - газбен жабдықтауға арналған 1 дана шланг - электр ұстағышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - 1 дана Кепілдік талоны бар пайдалану нұсқаулары - 1 дана |
| Доғаны жеңіл жағу | Иә |
| Қуат МИГ | 5.10 Шаршы |
| Қуаты MMA | 5.10 Шаршы |
| Атауы | Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеу Mini MIG-140FG, 140 А, ПВ 60%// Denzel |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі MIG | 52 Жылы |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі MMA | 52 Жылы |
| Салқындату | әуедегі мәжбүрлі |
| Тамақтандыру | бір фазалы |
| Максималды ток ММА-да қосылу ұзақтығы | 60 % |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60 |
| TIG режимі | Lift Tig |
| Тасымалдауға арналған белдік | Жоқ |
| Дәнекерлеу тогы max | 140 Ал |
| Дәнекерлеу тогы min | 20 Ал |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/c/d/6/ccd69c7b53236d30b6b974b95c72b665199720a7_94322_1.pdf |
| Желілік аша | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP 21 |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +40 °С-қа дейін |
| MIG қосқышының түрі | Denzel connector |
| Қосқыш түрі MMA | DX10-20 |
| Ток түрі | тұрақты |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Доғаның жылдам және қаһарлы | Иә |
| Түсі | Сары |
| Дәнекерлеу тогының сандық индикаторы | Жоқ |
| Қаптамадағы ені | 230 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209319 |
| іс | Жоқ |