Сибртех ИСП-140 94321 жартылай автоматты дәнекерлеудің инверторлық аппараты 140 А максималды дәнекерлеу тогымен жұмыс істейді, қосылу ұзақтығы 60% құрайды. Құрылғы MMA (диаметрі 4 мм-ге дейін қапталған электродпен дәнекерлеу), газбен жабдықтаусыз диаметрі 0,8/0,9 мм FCAW флюс сымымен дәнекерлеу және балқымайтын вольфрам электродымен аргон-доғалық дәнекерлеу режимдерінде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. ЛИФТ TIG (оттық жинаққа кірмейді). IGBT озық инвертор технологиясын қолдану тұрақты тұрақты шығыс дәнекерлеу тогын қамтамасыз етеді. Аппарат кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Бос кернеу | 62 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| VRD | Жоқ |
| Жабысуға қарсы | Жоқ |
| Салмақ (брутто) | 5.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 305 |
| Өлшемдері | 340х135х275 мм |
| Сымның диаметрі | 0,8/0,9 мм |
| Электродтың диаметрі max | 3.20 мм |
| Көрсету | Жоқ |
| Қаптамадағы ұзындығы | 440 |
| Қысқыш салмағы бар сымның ұзындығы | 1.40 м |
| МИГ оттығы бар жеңнің ұзындығы | 1.75 м |
| Берілетін роликтер саны_28 | 1 Параллелограммдар |
| Жинақтау | Оттығы бар дәнекерлеу машинасы - электрод ұстағышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - "жер" қысқышы бар 1 дана дәнекерлеу сымы - 1 дана Пайдалану нұсқаулары - 1 дана кепілдік талоны - 1 дана |
| Доғаны жеңіл жағу | Жоқ |
| Максималды қуат | 4.56 кВТ |
| Қуат МИГ | 4.56 Шаршы |
| Атауы | Инвертор аппараты. жартылай автомат. дәнекерлеу ИСП-140, 140 А, ПВ 60%// Сибртех |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Салқындату | әуедегі мәжбүрлі |
| Тамақтандыру | бір фазалы |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 60 |
| TIG режимі | Lift Tig |
| Тасымалдауға арналған белдік | Жоқ |
| Дәнекерлеу тогы max | 140 Ал |
| Дәнекерлеу тогы min | 20 Ал |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/f/5/b/6f5bf2552fe50a7d24c8f5c884a69616fa9d6e2c_94321_1.pdf |
| Желілік аша | Иә |
| Синергетикалық басқару | Иә |
| Қорғау дәрежесі | IP 21 |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +45 °С-қа дейін |
| MIG қосқышының түрі | Жоқ |
| Қосқыш түрі MMA | DX10-20 |
| Ток түрі | тұрақты |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Доғаның жылдам және қаһарлы | Жоқ |
| Түсі | жасыл |
| Дәнекерлеу тогының сандық индикаторы | Жоқ |
| Қаптамадағы ені | 235 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209302 |
| іс | Жоқ |