Сибртех 18123 арматуралық майыстырғышы диаметрі 10-12 мм арматураны майыстыруға және оған қажетті пішінді беруге қызмет етеді. Темірбетон конструкцияларын тұрғызу үшін кеңінен қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 3.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 860 |
| Жинақтау | Арматурогиб - 1 шт |
| Арматураның максималды диаметрі | 12 мм |
| Арматураның ең аз диаметрі | 10 мм |
| Атауы | Арматурогиб 10-12 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/5/c/a/85cada4d3144a96163669c3a7767b313d99ba8f3_18123_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | стрейч-пленка |
| Қаптамадағы ені | 145 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800071293 |