Ұзындығы 400 мм 10988 ағаш балға тұтқасы құрылыс алаңында, үйде немесе гаражда қолданылатын соқпалы аспапты жөндеуге арналған. Ескі тұтқа істен шыққан жағдайда оған балға басын орнатуға болады. Бұйым қатты ағаштан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.25 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 |
| Жинақтау | Тұтқа - 1 дана |
| Максималды ұзындық | 400 |
| Материал_46 | древесина твердых пород |
| Атауы | Рукоятка для кувалды, 400 мм, деревянная Россия |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/b/3/3/6b33aed4d748f0a8864a93be4d43cd717d5b0709_10988_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұтқа орнындағы ені | 45 мм |
| Қаптамадағы ені | 44 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800022868 |