Сибртех 11002 ұзындығы 500 мм, бук ағашынан жасалған, құрылыс алаңында, үйде немесе гаражда қолданылатын соқпалы аспапты жөндеуге арналған жылтыратылған балға тұтқасы. Ескі тұтқа істен шыққан жағдайда оған балға басын орнатуға болады. Бұйым қатты ағаштан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.41 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 |
| Жинақтау | Тұтқа - 1 дана |
| Максималды ұзындық | 500 |
| Материал_46 | бук |
| Атауы | Балға сабы, тегістелген, Бук, 500 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/4/f/7/94f7a3893c16450293b228a96ce2e1e8a567973a_11002_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұтқа орнындағы ені | 57 мм |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800042033 |