Ұзындығы 700 мм, салмағы 4000 г соғылған басы және ағаш тұтқасы бар Matrix 11031 балғасы бетон, тас және кірпіш конструкцияларын бөлшектеуге, сондай—ақ құрастыру жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік беретін соқпалы аспап болып табылады. Ұзартылған тұтқа соғылған соққылардың беріктігін арттырады, соғылған бас құралдың сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Балға құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады, гаражда немесе қала маңындағы аумақта пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Тұтқаның ұзындығы | 700 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 4.67 кг |
| Шабуылшының салмағы | 4000 |
| Қаптамадағы биіктік | 63 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 710 |
| Жинақтау | Кувалда - 1 шт |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/6/8/3/2683b64840c2e507fc1f038e49083856d9c91430_11031_l01.jpg |
| Шабуылшының материалы | сталь 45 |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқа материалы_56 | ағаш |
| Атауы | Кувалда, 4000 г, кованая головка, деревянная рукоятка 700мм Matrix |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шабуылшының нысаны | квадратная |
| Қаптамадағы ені | 149 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996222202 |