Өлшемі 2,0-12 мм, CrV болаттан жасалған 9 ұзартылған тотыққан имбус кілттерінен тұратын Matrix 11227 жинағы HEX саңылаулары бар бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Алтыбұрыштар көбінесе жиһаздың бұрандаларын бұрау және велосипедтерді жөндеу үшін қолданылады. Ұзартылған жұмыс бөліктері жету қиын жерлерге ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.64 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 266 |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | Пластиковый футляр - 1 штКлючи имбусовые: 2 мм, 2,5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм - 9 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Набор ключей имбусовых HEX, 2.0-12 мм, CrV, 9 шт, удлиненные Matrix |
| Ең үлкен өлшем | 12 мм |
| Көлемі минималды | 2 мм |
| Шарлы аяқталумен | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кілттердің түрі | ұзартылған |
| Форма-фактор | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 113 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996007311 |