Өлшемі 1,5-10 мм, CrV болаттан жасалған 9 ұзартылған тотыққан имбус кілттерінің 11231 матрицалық жинағы HEX саңылаулары бар бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Алтыбұрыштар көбінесе жиһаздың бұрандаларын бұрау және велосипедтерді жөндеу үшін қолданылады. Ұзартылған жұмыс бөліктері жету қиын жерлерге ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.39 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 235 |
| Жиынтықтағы саны | 9 |
| Жинақтау | Пластикалық қорап - 1 Имбус кілттері: 1.5 мм, 2 мм, 2.5, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм - 9 дана |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Имбусты кілттер жиынтығы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 9 дана, ұзартылған Matrix |
| Ең үлкен өлшем | 10 мм |
| Көлемі минималды | 1.50 мм |
| Шарлы аяқталумен | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кілттердің түрі | ұзартылған |
| Форма-фактор | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 93 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996007335 |