Сибртех 11243 жинағы CrMo болатынан жасалған алтыбұрышты қосылатын білігі бар 5 бит PZ1 x 25 мм-ден тұрады. Олар бұрағыштар, реверсивті және электрлік бұрағыштар үшін ауыстырылатын жабдық ретінде пайдаланылады. Саңылауында 4 қосымша беті бар PZ1 биттері ұқсас типтегі бұрандалы бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жинақ үй шебері мен кәсіпқойға жиһазды құрастыру, техниканы жөндеу, құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Жинақтау | Биттер PZ1x25 мм - 5 дана |
| Бит материалы | СмМо |
| Атауы | Бит PZ1 x 25, CrMo болаты, 5 дана. Сибртех |
| Ұшы | PZ1 |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996121666 |