Дөңгелек профильді бір жақты биттер жинағы PH2 x 70 мм Gross 11262 — бұл бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік алтыбұрышты біліктері бар филлипс ұштары бар 10 ауыстырылатын S2 болат саптамалары. Кәсіби жабдық PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.17 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 83 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 164 |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Жинақтау | Биттер рН 2Х70 мм - 10 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/a/6/e/ca6ea34057b8002446e2a52c73d9d0053d8d708d_11262_r1.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит PH2 х 70, болат S2, 10 дана. Жалпы |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, ойығы бар |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | vXWldZn_oJc |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 14 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996121819 |