Сақинадағы өлшемі 1,5-10 мм болатын 10 имбус тотыққан HEX кілттерінің ішінен Спарта 112665 жинағы шағын жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге пайдалы болады. Аллен кілттері жиһазды құрастыру және велосипедтерді жөндеу кезінде алтыбұрышты басы бар бекіткіштерді бұрау және бұрап алу үшін жиі пайдаланылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 5 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Жинақтау | Ключи имбусовые: 1.5 мм, 2 мм, 2.5, 3 мм, 3.5 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм - 10 шт |
| Материал_46 | CrV |
| Атауы | Имбусты кілттер жинағы HEX, 1.5-10 мм, CrV, 10 дана, тотыққан, сақинада Sparta |
| Ең үлкен өлшем | 10 мм |
| Көлемі минималды | 1.50 мм |
| Шарлы аяқталумен | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Форма-фактор | Л-тәрізді |
| Қаптамадағы ені | 70 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996070223 |