Пластикалық қораптағы Matrix 11352 жинағы 45X болаттан жасалған ұзындығы 25 мм 20 бит PH2 қамтиды. Олар 1/4 дюймдік өлшемді бұрағыштарға, қолмен және механикалық бұрағыштарға сәйкес келеді және бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған. Жинақ техниканы жөндеуге және жиһазды құрастыруға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Жиынтықтағы саны | 20 |
| Жинақтау | Бит - 1 дана |
| Бит материалы | 45Х |
| Атауы | Бит PH2 x 25 мм, болат 45Х, 20 дана, пластик бокс Matrix |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996003788 |