Пластикалық қораптағы Matrix 11388 жинағы бұрауыштарға, қолмен және электр бұрағыштарға орнатуға арналған ұзындығы 50 мм 45X болаттан жасалған 10 бит PZ2 қамтиды. Саптамалардың көмегімен бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды монтаждау және бөлшектеу жүзеге асырылады, ал олардың ұзындығы 50 мм болғандықтан, жету қиын жерлерде жұмыс жеңілдетіледі. Әрбір қашаудағы төрт қосымша қабырға бекіткішпен ілінісу тиімділігін арттырады, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Жинақтау | Бит - 1 дана |
| Бит материалы | 45Х |
| Атауы | Бит PZ2 x 50 мм, болат 45Х, 10 дана, пластик бокс Matrix |
| Ұшы | PZ2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996013664 |