PH2x50 Denzel 11641 бит жинағы 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанақтары бар дөңгелек профильді және көлденең саңылаулары бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын бір жақты саптамалардан тұрады. Кәсіби жабдық бұрауышпен жұмыс істеуге арналған, PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 128 |
| Жинақтау | Биттер рН 2Х50 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/f/a/c/dfac5f8dbe9034b8e0fcc13a7156d7475c3f8d99_11641_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит рН 2Х50, болат S2, цилиндр., 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 85 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209326 |