Denzel 11645 бір жақты PZ x 90 мм биттер жинағы 10 ауыстырылатын S2 болат саптамаларын қамтиды, оларда Pozidriv филлипс ұштары және 1/4" алтыбұрышты біліктері бар. Кәсіби жабдық бұрауышпен жұмыс істеуге арналған, PZ2 ойығы бар бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Қос жетекті сплайндағы қосымша желбезектердің арқасында бекіткіштермен тұрақты ұстау айналу моментін арттыруға және биттің секіру қаупін азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.21 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 164 |
| Жинақтау | Биттер PZ2x90 мм - 10 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/c/2/e/dc2e7f6dd618fc0bb5c437ed9d8107e585bd1f75_11645_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит PZ2х90, болат S2, цилиндр., 10 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | PZ2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, ойығы бар |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 83 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209364 |