Denzel 11647 бір жақты PH2 x 150 мм бит жинағы — бұл 1/4 дюймдік алтыбұрышты біліктері бар филлипс ұштары бар S2 болаттан жасалған 5 ауыстырылатын қондырма. Кәсіби жабдық бұрауышпен жұмыс істеуге арналған, PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.18 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 14 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 223 |
| Жинақтау | Биттер РН2х150 мм - 5 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/5/6/8/e/568e0174a973e8e3c4760ef965cade62308e3af9_11647_l01.jpg |
| Бит материалы | қоспаланған S2 |
| Атауы | Бит рН 2Х150, болат S2, цилиндр., 5 дана. Е 6,3 Дензель |
| Ұшы | PH2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби, ойығы бар |
| Шанақтың өлшемі | 1/4 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Қаптамадағы ені | 61 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996209388 |